CENÍK NAŠICH SLUŽEB 

PRO ZÍSKÁNÍ VLASTNÍ PILOTNÍ LICENCE

Základní trénink na Rané u Loun

Čtyřdenní důkladný trénink na výškové lety. Kompletní teoretická příprava, starty, lety s nízkým převýšením, zatáčení a přistání na cíl.

5900 Kč

Výškové lety v Beskydech

Druhá část kurzu pro licenci PILOT po Základním tréninku. Výuka a trénink v nejoblíbenějším výcvikovém centru v ČR!

5900 Kč

Výškové lety v Alpách (Lijak, Bassano, Meduno)

Druhá část kurzu pro licenci PILOT po Základním tréninku - výuka a trénink ve oblíbených alpských oblastech zaměřený na termické a výkonnostní létání. 

5900 Kč

Teoretické a praktické přezkoušení na Pilotní licenci

Závěrečná zkouška provedená a na váš osobní list potvrzená Inspektorem provozu ČR. Povinná součást žádosti o Pilotní licenci.

v ceně kurzu, samostatně 1500 Kč 

Roční účet STUDENT na www.eparagliding.cz

Výuková videa, články, animace, testy a vše pro vaši samostatnou teoretickou přípravu na Pilotní licenci.

v ceně kurzu, samostatně 990 Kč

Kniha PARAGLIDING


v ceně kurzu, samostatně 200 Kč

Tandemový let BASIC

Vyzkoušejte atmosféru opravdového létání se zkušeným pilotem. Užijte si jedinečné plachtění vzduchem a nezapomenutelný pohled na krajinu! 

2190 Kč

Tandemový let EXCLUSIVE

Zrychlený tep a stoupající adrenalin budete vnímat každým kouskem svého těla. Tato verze letu obsahuje i jeho kompletní videozáznam...

2590 Kč

Termíny kurzů v roce 2019


Základní trénink na Rané u Loun - 4 dny tréninku

25. DUBEN
23. KVĚTEN
20. ČERVEN
11. ČERVENEC
1, 15. SRPEN

Výškové lety v Beskydech - 5 dnů tréninku

6, 13, 20, 27. KVĚTEN
3, 10, 17, 24. ČERVEN
 1, 8, 15, 22, 29. ČERVENEC
 5, 12, 19, 26. SRPEN
2, 9, 16. ZÁŘI

Výškové lety ve Slovinsku (Lijak) nebo v Itálii (Bassano, Meduno) - 5 dnů tréninku

6. BŘEZNA (Bassano), 13. BŘEZNA (Meduno), 20. BŘEZNA (Bassano)
3. DUBNA (Lijak)

Další zahraniční termíny budeme postupně připisovat...


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Dvoufázový trénink

V 1. etapě přípravy na pilotní licenci PILOT se na Rané u Loun naučíte se zvednout kluzák nad hlavu do letové polohy, rozběhnout se při startu, odpoutat se od země, provádět krátké zatáčky za letu a soustředit se na přistání do určeného prostoru. Budete už skutečně samostatně létat, i když zatím jen v malé výšce nad zemí a s rádiovými pokyny našich instruktorů. Na konci 1. etapy budete vědět, jestli se vám paragliding líbí a chcete pokračovat dále nebo to byl "jen" příjemně a aktivně strávený čas s pohodovou partou lidí.

Pokud se rozhodnete pokračovat dále, nabízíme vám v 2. etapě to nejlepší, co je v ČR na trénink výškových letů k dispozici - trénink a výuku v naší domovské Beskydské škole létání. Věřte, že se vyplatí dojet do Beskyd a trénovat v největším výcvikovém středisku ČR. K dispozici máme nejen špičkové vybavení, ale také hned několik privátních startovišť s dostatečným převýšením i potenciálem k nácviku termických letů.

Další možností 2. etapy je trénovat s námi na pilotní licenci PILOT ve vyhlášených alpských lokalitách v rámci El Speedo tréninkového programu. V naší nabídce tuto možnost naleznete jako Výškové lety v Alpách. 

Ať už se rozhodnete 2. etapu absolvovat u nás v ČR nebo na alpských terénech, v závěru budete přezkoušeni našim inspektorem provozu a obdržíte potvrzený Osobní list, na jehož základě vám u Letecké amatérské asociace ČR zajistíme možnost získat pilotní licenci. Poplatek LAA ČR za vystavení Pilotní licence je 1800 Kč. Je to jednoduchá legislativní procedura, do 14ti dnů od odeslání Osobného listu vám domů přijde vaše Pilotní licence.